Mało Klientów wie że jest sprawdzony i nie drogi sposób do opróżniania szamba z poza waszej posesji, po co takie rozwiązanie? Wyobraźcie sobie że macie już zrobiony ogród, siatka na krety, nawodnienie, trawnik z rolki, to z pewnością duży wydatek i nikt nie chciał by stracić tego pięknego widoku ponieważ któregoś dnia, przyjechał wóz asenizacyjny i podjechał za blisko i zniszczył trawnik.

Załadowany na 100% popularny wóz asenizacyjny będzie ważył około 25 ton, nawet niektóre kostki brukowe mają niewystarczająco wykonaną podbudowę aby taki ciężar mógł po niej przejechać.

Dlatego nasza firma proponuje do zbiornika na szambo wykonać instalację do opróżniania szamba z poza ogrodzenia. Jest to rura pcv przymocowana do ściany zbiornika idąca do samego dna, odpowiednio przycięta aby szambowóz zdołał wyssać 100% zawartości zbiornika. Na gotowo z takiego zbiornika będzie wystawała rura pcv fi 110 którą należy przedłużyć do ogrodzenia. Taka instalacja wewnątrz zbiornika kosztuje 150zł i to warto zrobić u nas.

Kolejnym elementem który będzie przydatny jest 1m rury giętkiej asenizacyjnej - bez niej nie założymy szybkozłączki na rurę PCV, poza tym giętka rura pozwoli nam wyłożyć szybkozłączkę pod każdym kątem jaki będziemy chcieli. 1m rury asenizacyjne kosztuje w naszej firmie 70zł

Ostatni element to widczona na zdjęciu szybkozłączka aluminiowa z zaślepką która w naszej firmie kosztuje 200zł