Dostarczamy nasze zbiorniki na terenie całego kraju w transporcie łączonym. Dzięki temu że połączonych zostaje w transporcie kilka zamówień z danego rejonu jego koszty rozkładają się na kilka osób i nasi Klienci uzyskują najbardziej korzystną cęnę za dostawę naszych produktów.

Sam montaż jednego zbiornika trwa maksymalnie godzinę czasu. Jest to zasługa naszych pracowników, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i rzetelności są w stanie zamontować kilka zbiorników jednego dnia bez obaw o jakość montażu.

W przypadku zamówienia kilku zbiorników przez Klienta koszta transportu ustalane są indywidualnie i mogą Państwo liczyć na dodatkowy rabat w celu uzyskania najkorzystniejszej cenowo oferty. Zaznaczamy jednak że to Klienci są zobligowani do zapewnienia dojazdu do miejsca montażu dla auta ciężarowego. My nie doliczamy nawet złotówki za pracę dźwigu, a cały koszt transportu i montażu zamyka się w cenie paliwa. Dlatego jeżeli nie możemy przeprowadzić montażu zbiornika z przyczyn niezależnych od nas, Klient wskazuje miejsce gdzie będziemy mogli zestawić swobodnie zbiornik i dalszy montaż jest już w jego zakresie, a my rozliczamy całość umówionej kwoty.